ילדים עם צרכים מיוחדים ככלל הילדים זקוקים לפעילויות והפעלות המשלבות מוזיקה, סיפורים, קצב ואומנות. בעולם התיאטרון יש מקום לכולם, עם הפעילויות הנכונות ובעיקר בעזרת צוות מיומן ורגיש, ילדים עם צרכים מיוחדים יוכלו ליהנות מהצגות ככלל הילדים. החשיפה לתיאטרון, מוזיקה ובובות מעשיר את עולמם של הילדים ומסייע להם בהתפתחות אישית, רגשית וחברתית.

ההצגות של תאטרון עמיתרון מהוות פלטפורמה נהדרת לקהל הילדים עם  צרכים מיוחדים תוך התאמה של התכנים למאפייני הקהל. התוכן של ההצגה מועבר באמצעות שימוש בבובות באווירה אוהבת, אוהדת, סבלנית, חמה ומכילה. הילדים מצליחים לחבר בקלות בין העלילה לבין הרגשות שלהם, השפה שלהם וחיי היום יום. הפעילויות לילדים בעלי מוגבלויות מותאמות לאינטונציה ולקצב הדיבור של הילדים.

מה מאפיין את ההצגות?

הצגות תיאטרון בובות לילדים עם צרכים מיוחדים כוללות עלילה מתפתחת, שימוש רב במוסיקה, הפתעות, מתח, דיאלוג ודינמיקה עם הקהל. אנו מקפידים לשמור על קשר רציף עם הקהל בכדי לרתק את הילדים ולעודד אותם להשתתף בפעילות וגם ליהנות ממנה.

ההצגות המותאמות לילדים עם צרכים מיוחדים משלבות יותר שירים ופחות מלל. הנושאים בהם מתמקדות ההצגות הם ניקיון, חברות, זהירות בדרכים, משפחה. בתום ההצגה יתקיים מפגש עם הבובות.

למי זה מתאים?

ההצגות של תיאטרון עמיתרון מתאימות לילדים בגילאי גן, גילאי בית ספר וגם לילדים גדולים יותר. לקראת ההצגה אנו מבקשים לקבל מידע על המאפיינים של הקבוצה מתוך מטרה להתאים טוב יותר בין הקבוצה לבין התכנים והפעילויות. ההצגות משולבות כפעילות קבועה לגני ילדים בחינוך המיוחד, בתי ספר חינוך מיוחד, ומרכזי בוגרים עם צרכים מיוחדים. תיאטרון עמיתרון מתאים גם כפעילות לימי הולדת.

חווית התיאטרון הופכת משמעותית בעבור הילדים. הם נשבים בקסם של הבובות, המוזיקה, העלילה והרגשות. הילדים מזדהים בקלות עם הבובות ונהנים מאוד מההצגות. התיאטרון מציג הצגות מבוססות על ספרי ילדים מוכרים, מתוך מטרה לעורר בילדים תחושת ביטחון ולעודד אותם להשתתף בפעילות. אם אתם מחפשים פעיליות לילדים עם צרכים מיוחדים, נשמח לשוחח עמכם, לספר עוד על התיאטרון ועל הפעילויות שאנחנו מציעים לילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938