הצגה חינוכית שווה עשרות שיעורי חברה

להיות מורה בבתי הספר היסודיים בישראל זו משימה מאוד לא פשוטה וכל מי עבד כמורה יוכל להעיד על כך. אחת מהדילמות שהמורה צריך להתמודד איתן זו השאלה כיצד נוכל להעביר לנוער את המסרים השונים שבהם אנחנו מעוניינים, בין אם זה מסר לשמירה על היגיינה, אהבת האחר או זהירות בדרכים. לכן, אם גם אתם עובדים בהוראה ומחפשים דרכים יצירתיות יותר להעברת מסרים שונים, כדאי שתדעו שהאופציה של הצגות לכיתות ב' יכולה להיות נפלאה. ראשית, מי שיעביר את ההצגות השונות מגיע עם הרבה ניסיון וידע ושנית, כשהילדים נהנים מחוויית הלמידה הם זוכרים הרבה יותר טוב.

הצגות בנושאים מגוונים

כאשר מדברים על תחום ההצגות לכיתות ב' מדברים למעשה על הצגות בנושאים שונים ומגוונים. לכן, לפני הכול, אתם צריכים להחליט מהוא הנושא שבו אתם רוצים להתמקד החודש ובהתאם לכך תוכלו לבחור את ההצגה המושלמת. אפשרות טובה היא להזמין הצגה בנושא חברות כיתה ב, כי מה חושב יותר מאשר ערך החברות? כולנו, המבוגרים, יודעים לומר שהחברויות שבנינו אי שם בכיתה ב' הן אלה שמלוות אותנו אחר כך לאורך השנים ולכן חשוב לחנך לכך את הילדים. אתם תראו שאחרי שהם יצפו בהצגה כזאת ההתנהגות שלהם זה לזה תשתנה בהדרגה ואתם בעצמכם תוכלו ליהנות מהתחושה שלקחתם חלק בעיצוב האישיות שלהם.

הצגות ברמה גבוהה ומקצועית

הזמנת הצגות לתלמידי בית הספר שלכם, בין אם זה לכיתה א', ב' או לכל גיל אחר, זה לא משהו שכדאי להזמין מכל מקום. לכן אנחנו מאוד ממליצים לכם לבדוק לאיפה אתם פונים, כאשר אתם משקיעים בילדי הכיתה שלכם ורוצים לתת להם ערך מוסף, עדיף לפנות אל הטובים ביותר ולכן "עמיתרון" זו הכתובת עבורכם. תוכלו להתקשר עוד היום למספר: 052-890-7938 ולהזמין הצגה בכל נושא.

תמיד תקבלו מענה מקצועי  ואדיב לפנייתכם !

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938 

בתור מחנכים בבתי ספר יסודיים אתם בוודאי נתקלים לא פעם בדילמות שונות בנושא של איך להעביר לילדים מסרים שונים. מערכת החינוך בישראל היא לא רק המקום שבו לומדים חשבון וספרות, אלא גם המקום, כפי ששמה מעיד, לחנך את הילדים. לכן, בין אם אתם רוצים להעביר מסרים על חברות, אהבה, זהירות בדרכים או היגיינה, כדאי שתעשו זאת מידי פעם בצורה מהנה, מבדרת ומרתקת. לכן הצגות לכיתות א' זו בחירה נכונה, ההצגה מרתקת את הילדים וגרמת להם הנאה.  לא תמיד צריך להעביר את המסר בצורה ישירה של שיחה או הרצאה, לפעמים דווקא הדרך המהנה יותר היא זו שמשאירה רושם, גורמת לילד לחשוב ואף מעודדת אותו לבחור בדרך הנכונה.

הצגה בכל נושא שתרצו

כאשר מדברים על הצגות לכיתות א' מדברים למעשה על מגוון אדיר של תחומים ונושאים. אם, לדוגמה,  הנושא שעליו אתם רוצים לדבר בחודש הקרוב הוא ניקיון, אז למה שלא תזמינו הצגה בנושא ניקיון לכיתה א? הילדים יוכלו לשבת, לצפות בהצגה, היא תעורר אצלם רגש ובהמשך ניתן יהיה גם לקיים דיון בנושא. זו דרך נפלאה להעביר מסרים ובמיוחד אם מדובר על אנשי מקצוע שיודעים לעמוד מול קהל של ילדים, להלהיב אותם וגם לגרום להם לחשוב ולהביע דעה.

הצגות מקצועיות בכל עת

תוהים לאיפה תוכלו להתקשר כדי להזמין הצגות לכיתות א תאטרון בנושא שמעניין אתכם? רוצים להבטיח שתקבלו תמורה מלאה להשקעה שלכם? אם כך, כדאי שתדעו שהכתובת הנכונה היא "עמיתרון".

תוכלו ליצור קשר עם עמיתרון במספר: 052-8907938 ותמיד תקבלו מענה אדיב ומקצועי.

זה לא משנה על מה רציתם לדבר עם הילדים והאם כבר יצא לכם להזמין להם בעבר הצגה חינוכית או לא, כי בכל מקרה אתם תראו שהילדים יתרגשו מכך בכל פעם מחדש. בעמיתרון תקבלו סיוע גם בבחירת ההצגה המתאימה וגם תצאו מרוצים יותר, אז למה אתם מחכים? לחנך את הדור הבא זה להשקיע בילדים של היום ואין ספק שבעזרת הצגות חינוכיות נוכל להשיג את היעד הזה בקלות ובהנאה.  

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938

 

ילדים עם צרכים מיוחדים ככלל הילדים זקוקים לפעילויות והפעלות המשלבות מוזיקה, סיפורים, קצב ואומנות. בעולם התיאטרון יש מקום לכולם, עם הפעילויות הנכונות ובעיקר בעזרת צוות מיומן ורגיש, ילדים עם צרכים מיוחדים יוכלו ליהנות מהצגות ככלל הילדים. החשיפה לתיאטרון, מוזיקה ובובות מעשיר את עולמם של הילדים ומסייע להם בהתפתחות אישית, רגשית וחברתית.

ההצגות של תאטרון עמיתרון מהוות פלטפורמה נהדרת לקהל הילדים עם  צרכים מיוחדים תוך התאמה של התכנים למאפייני הקהל. התוכן של ההצגה מועבר באמצעות שימוש בבובות באווירה אוהבת, אוהדת, סבלנית, חמה ומכילה. הילדים מצליחים לחבר בקלות בין העלילה לבין הרגשות שלהם, השפה שלהם וחיי היום יום. הפעילויות לילדים בעלי מוגבלויות מותאמות לאינטונציה ולקצב הדיבור של הילדים.

מה מאפיין את ההצגות?

הצגות תיאטרון בובות לילדים עם צרכים מיוחדים כוללות עלילה מתפתחת, שימוש רב במוסיקה, הפתעות, מתח, דיאלוג ודינמיקה עם הקהל. אנו מקפידים לשמור על קשר רציף עם הקהל בכדי לרתק את הילדים ולעודד אותם להשתתף בפעילות וגם ליהנות ממנה.

ההצגות המותאמות לילדים עם צרכים מיוחדים משלבות יותר שירים ופחות מלל. הנושאים בהם מתמקדות ההצגות הם ניקיון, חברות, זהירות בדרכים, משפחה. בתום ההצגה יתקיים מפגש עם הבובות.

למי זה מתאים?

ההצגות של תיאטרון עמיתרון מתאימות לילדים בגילאי גן, גילאי בית ספר וגם לילדים גדולים יותר. לקראת ההצגה אנו מבקשים לקבל מידע על המאפיינים של הקבוצה מתוך מטרה להתאים טוב יותר בין הקבוצה לבין התכנים והפעילויות. ההצגות משולבות כפעילות קבועה לגני ילדים בחינוך המיוחד, בתי ספר חינוך מיוחד, ומרכזי בוגרים עם צרכים מיוחדים. תיאטרון עמיתרון מתאים גם כפעילות לימי הולדת.

חווית התיאטרון הופכת משמעותית בעבור הילדים. הם נשבים בקסם של הבובות, המוזיקה, העלילה והרגשות. הילדים מזדהים בקלות עם הבובות ונהנים מאוד מההצגות. התיאטרון מציג הצגות מבוססות על ספרי ילדים מוכרים, מתוך מטרה לעורר בילדים תחושת ביטחון ולעודד אותם להשתתף בפעילות. אם אתם מחפשים פעיליות לילדים עם צרכים מיוחדים, נשמח לשוחח עמכם, לספר עוד על התיאטרון ועל הפעילויות שאנחנו מציעים לילדים ובני נוער עם צרכים מיוחדים.

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938
 

בלונים לאירועים מיוחדים – איכות ומקצועיות ללא פשרות

בלונים מלווים אותנו ברגעים השמחים והמרגשים ביותר. אנו חוגגים ימי הולדת עם בלונים, מברכים ביום האהבה, שמחים לקראת לידה של נסיך/נסיכה, מתחתנים וגם משתובבים ונהנים ללא כל סיבה. עם בלונים תצליחו בכל גיל להעלות חיוך על הפנים, רגשות של שמחה וצחוק.

אם הגיע היום לציין יום הולדת לילדים או מבוגרים, הגיע גם הרגע להזמין סידורי בלונים לאירועים בכל הסגנונות. כל בית וכל מתחם אירועים אפשר יהיה להפוך חגיגי, יוקרתי, מזמין ושמח יותר בעזרת בלונים.

הרבה יותר מבלוני גומי צבעוניים

עיצוב בלונים לאירועים הפך בשנים האחרונות למקצוע של ממש. גבי, אומן הבלונים,  בחברת עמיתרון מעצב סידורי בלונים מרהיבים ומיוחדים לכל סוגי האירועים. הוא יודע איך להביע רגשות, תחושות ולהעביר מסרים בעזרת בלונים. אם אתם מחפשים את הדרך לאחל יום הולדת שמח עם בלונים, את הדרך לומר "אני אוהב/ת אותך" או את הדרך לקשט את הבית לקראת יום הולדת משמעותי של גיל 30 או 40, הגעתם למקום הנכון.

דגשים חשובים להזמנת בלונים לאירועים

בלונים המשמשים לעיצוב מתחמי אירועים הם הרבה יותר מבלונים רגילים קשורים בסרט. בכדי להוסיף למתחם סגנון ולקבל מראה יוקרתי יש להקפיד על שימוש בבלונים איכותיים ועמידים. הבלונים מנופחים עם הליום בכדי להבטיח שירחפו בסמוך לתקרה ליצירת אווירה שמחה, מרגשת, יוקרתית ומיוחדת. יחד עם בלוני גומי רגילים בשלל צבעים ניתן להזמין בלוני אותיות ענק, מספרי ענק ובלוני הליום מודפסים.

הבחירה בבלונים איכותיים מבטיחה עמידות של בלוני גומי מנופחים בהליום למשך 15 שעות לפחות, בלוני הליום "מיילר" למשך מספר ימים ובלוני הליום "באבל" למשך מספר שבועות.

 

עם שרות  הבלונים לאירועים וימי הולדת של חברת עמיתרון אתם יכולים להיות בטוחים באיכות, בשירות ובעיצוב. 

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938

 

02

החוויה בתיאטרון עמיתרון משלהבת את הילדים, גורמת להם להנות ולשתף פעולה.

ניתן לבחור - הצגות חינוכיות, מרתקות וקיצביות עם פחות מלל במגוון נושאים מרתקים!

ההצגות מותאמות במיוחד לצרכים מיוחדים בכל בגילאים.

שאלו אותנו וקבלו הצעת מחיר...

 

03הצגה מוזיקלית, מרתקת, מרהיבה וצבעונית המבוססת
על הסיפור הביצה שהתחפשה.
מלווה בבובות גדולות ויפות וב
רקעים מתחלפים.
תאורה ייחודית וקריינות מקצועית,ההצגה מלווה בשירים יפים ומוכרים.


גילאי 2-8

01

למה לא לחשוב על יום הולדת בקונספט אחר? מקסים ומצחיק

ילד יום ההולדת משתלב במהלך ההצגה ונמצא בעננים!

בעמיתרון נערוך לכם יום הולדת חוויתי, מצחיק וחינוכי עם הצגת

תיאטרון בובות מרתקת וחינוכית לגילאי 3-8, מסיבה שתפתיע

את הילדים וגם את ההורים. כנסו לקבלת פרטים...

 

 

03 1 פעילות לקטנטנים / פעוטות:
פעילות חוויתית לגילאי שנה עד שלוש:
הפעלה מוזיקלית מלווה בתוף מרים המשלבת
פעילות הורה וילד דרך מוזיקה, תנועה ונגינה
הצגה חינוכית לגיל הרך ומפגש מרתק עם הבובות בסיום
ההצגה.

02

לקראת תחילתן את הקייטנות ובואו של החופש הגדול... אתם מוזמנים לקבל את ההצגות החינוכיות של עמיתרון במחיר - ללא תחרות! 

הצגות חינוכיות, מרתקות וקיצביות במגוון נושאים מרתקים!

ההצגות מותאמות במיוחד לגיל הילדים.

ועכשיו הזמינו הצגות בוקר לגנים / קייטנות במחיר מבצע!

 

25"מצאתי לי חבר" - הצגה חינוכית בנושא חברות שהמסר העיקרי בה הוא: שכדי להיות חברים - לא צריך תנאים...
ההצגה דידקטית מאד, מרתקת, שופעת חרוזים וכמובן בנוייה מעיברית תקינה ומותאמת לילדים.
ההצגה מלווה בשירים שכל הילדים מכירים. 
מתאים לגילאי 2-8.