בלונים לאירועים מיוחדים – איכות ומקצועיות ללא פשרות

בלונים מלווים אותנו ברגעים השמחים והמרגשים ביותר. אנו חוגגים ימי הולדת עם בלונים, מברכים ביום האהבה, שמחים לקראת לידה של נסיך/נסיכה, מתחתנים וגם משתובבים ונהנים ללא כל סיבה. עם בלונים תצליחו בכל גיל להעלות חיוך על הפנים, רגשות של שמחה וצחוק.

אם הגיע היום לציין יום הולדת לילדים או מבוגרים, הגיע גם הרגע להזמין סידורי בלונים לאירועים בכל הסגנונות. כל בית וכל מתחם אירועים אפשר יהיה להפוך חגיגי, יוקרתי, מזמין ושמח יותר בעזרת בלונים.

הרבה יותר מבלוני גומי צבעוניים

עיצוב בלונים לאירועים הפך בשנים האחרונות למקצוע של ממש. גבי, אומן הבלונים,  בחברת עמיתרון מעצב סידורי בלונים מרהיבים ומיוחדים לכל סוגי האירועים. הוא יודע איך להביע רגשות, תחושות ולהעביר מסרים בעזרת בלונים. אם אתם מחפשים את הדרך לאחל יום הולדת שמח עם בלונים, את הדרך לומר "אני אוהב/ת אותך" או את הדרך לקשט את הבית לקראת יום הולדת משמעותי של גיל 30 או 40, הגעתם למקום הנכון.

דגשים חשובים להזמנת בלונים לאירועים

בלונים המשמשים לעיצוב מתחמי אירועים הם הרבה יותר מבלונים רגילים קשורים בסרט. בכדי להוסיף למתחם סגנון ולקבל מראה יוקרתי יש להקפיד על שימוש בבלונים איכותיים ועמידים. הבלונים מנופחים עם הליום בכדי להבטיח שירחפו בסמוך לתקרה ליצירת אווירה שמחה, מרגשת, יוקרתית ומיוחדת. יחד עם בלוני גומי רגילים בשלל צבעים ניתן להזמין בלוני אותיות ענק, מספרי ענק ובלוני הליום מודפסים.

הבחירה בבלונים איכותיים מבטיחה עמידות של בלוני גומי מנופחים בהליום למשך 15 שעות לפחות, בלוני הליום "מיילר" למשך מספר ימים ובלוני הליום "באבל" למשך מספר שבועות.

 

עם שרות  הבלונים לאירועים וימי הולדת של חברת עמיתרון אתם יכולים להיות בטוחים באיכות, בשירות ובעיצוב. 

התקשרו עכשיו לקבל הצעת מחיר!

שוקי - 052-8907938